daTatu - nové souhvězdí v širém datovém vesmíru

bájné souhvězdí velblouda, který na svých bedrech nese vaše nejdůležitější data

DATATU: Naposledy zobrazené zboží

Při opakované návštěvě můžete návštěvníkovi zobrazit jim navštívený produkt při jeho poslední návštěvě (třeba před 30 dny). Jednoduše ho tak můžete navést rovnou na detail zboží a urychlíte mu práci s Vašimi stránkami.

Jak to funguje?

Ve většině případů se nemusí provádět žádné úpravy na Vašich stránkách. K nám do systému se jen uloží HTML kód obsahující ELEMENTY pro nahrazení (URL, IMG, PRODUCT, PRICE) elementy vycházejí z elementů v XML feedu. DATATU pak tyto elementy nahradí za skutečné texty/obrázky dle každého návštěvníka. Dále se nastaví počet produktu, které se mají takto vypisovat (na obrázku výše jsou to 2).A to je vše :D

Ano a to je opravdu vše. Nyní se na hlavní stránce začne všem návštěvníkům zobrazovat to co viděli naposledy - pokud nemáme co zobrazit, typicky je to nový návštěvník, nezobrazujeme nic - nezasahujeme do stránky.

StatistikyZobrazení nejen na hlavní stránce

Nejen na homepage můžete zobrazovat naposledy viděné zboží. Tuto informaci můžete zobrazovat při průchodu Vašeho webu, nebo při e-mailungu kde tak můžete připomenout co návštěvník hledal.

Nezávazný návrh spolupráce

Pošlete nám na sebe a svůj projekt kontakt. Do pár hodin od nás dostanete návrh na možné využití systému DATATU ve Vašem projektu a orientační cenu.

DATATU: Naposledy zobrazené zboží