daTatu - nové souhvězdí v širém datovém vesmíru

bájné souhvězdí velblouda, který na svých bedrech nese vaše nejdůležitější data

DATATU: Další využítí

Systém DATATU je možné využít i jinak než k přímému doporučování/připomínání konkrétního zboží. Možností je hned několik a určitě tady nebudou vyjmenovány všechny.


Bannerový systém

Prodáváte reklamní plochy na svém webu samy? Nevyužíváte AdSense ani Sklik? I k tomuto účelu lze DATATU využít. Můžete cílit/zobrazovat reklamní bannery určitým segmentům Vašich návštěvníků. Reklamy budete moci zobrazovat podle cílení na zařízení, region nebo chování návštěvníka. Tím chováním myslíme například zobrazování konkrétní značky zboží, nebo cenové skupiny.

Příklad: Jste e-shop se značkovými ponožkami. Chcete všem návštěvníků,kteří si prohlíží ponožky značky Adidas zobrazovat banner se sportovní obuví Adidas na jiném e-shopu atd.

Segmentace a zobrazování probíhá automatizovaně, Vy jen do našeho systému nahrajete banner (html kod).


Interní navigace / úprava stránek

Usnadněte návštěvníkům práci na Vašich stránkách. Ptáte se jak? Přece už teď jsou dokonalé. Co třeba možnost nastavit výběrový formulář podle toho co naposledy návštěvník hledal (alespoň základní nastavení) ? Jednoduše můžete každému návštěvníkovi zobrazovat jinou hlavní stránku podle jeho chování v minulosti a tak ho rychleji dostat tam kam chcete.

Příklad: Máte stránky svého autobazaru kde máte k dispozici auta různých značek. Díky našemu systému můžete na hlavní stránce jednoduše zobrazit auta preferované značky/ceny pro každého návštěvníka.


Napojení na CRM

Veškerá data z našeho systému si můžete přidávat do svého CRM/ Online chatu/newsletteru.

Nezávazný návrh spolupráce

Pošlete nám na sebe a svůj projekt kontakt. Do pár hodin od nás dostanete návrh na možné využití systému DATATU ve Vašem projektu a orientační cenu.

DATATU: Další využítí